Wykładzina dywanowa w rolce - Lano - Optima Essential
Wykładzina dywanowa w rolce o krótkim, strzyżonym runie, dostępna w mocnych i wyrazistych kolorach.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Lano |
| Format : | Rolka |
| Gramatura całkowita : | 600g/m2 |
| Gęstość tkania : | 189120 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 1740g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,5mm |
| Wysokość całkowita : | 6,0mm |
| Wzór : | Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 32 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Mieszkania / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pokój dzienny / Sala konferencyjna |





















