Desso

Płytki dywanowe

Desso jest wiodącym europejskim producentem wysokiej jakości wykładzin dywanowych w płytkach i w rolkach oraz sztucznej trawy na boiska sportowe.

W zakresie wykładzin dywanowych Desso jest liderem w obszarze wykładzin obiektowych, wykładzin domowych, a także w sektorze hotalarstwa, lotnictwa i marynarki. Desso aktywnie działa w 110 krajach i może pochwalić się udowodnionym ponad 80 letnim doświadczeniem. Desso posiada cztery fabryki, główne centrum dystrybucyjne w Europie, a także specjalistyczne centra obsługi klienta w całej Europie, w Ameryce, Azji, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Australii. Główna siedziba firmy znajduje się w Waalwijk w Holandii.

Innowacyjność jest podstawą wszystkich działań Desso. Strategia innowacyjności Desso jest skoncentrowana na 3 głównych obszarach: Kreatywności, Funkcjonalności i Cradle to Cradle®.

Desso koncentruje się głównie na nowoczesnym designie podłóg oraz na Cradle to Cradle®, poprzez dostarczanie wysokiej jakości wykładzin dywanowych w płytkach i w rolkach. Produkty Desso można znaleźć w biurach, bankach, jednostkach handlowych, w budynkach użyteczności publicznej, w szkołach, na uniwersytetach i w ośrodkach opieki.

Cradle to Cradle®
Cradle to Cradle® to pozytywne podejście do zrównoważonego rozwoju, które jest nieodłącznym elementem wszystkich działań Desso. Wykładzina dywanowa to więcej niż tylko produkt; postrzegamy wykładzinę jako usługę. Działania społeczne to siły, które kierują nas do podejmowania odpowiedzialności poza potrzeby społeczeństwa. Jest to również szansa, aby przyczyniać się do ulepszania świata. Robimy to poprzez tworzenie ponadczasowych kolekcji, poprzez przejrzyste relacje z zainteresowanymi stronami oraz poprzez projektowanie zgodnie z zasadami Cradle to Cradle® - wyroby z pozytywnie zdefiniowanych* materiałów, które są bezpieczne dla ludzi i mogą być poddane recyklingowi na drodze biologicznej lub technicznej po zakończeniu ich użytkowania.

czytaj więcej
Wybierz kolekcję
Dlaczego warto?
  • bezpłatna konsultacja
  • markowe wykładziny
  • profesjonalny montaż
  • specjalistyczne akcesoria
  • doskonały serwis
Zespół Coniveo