Zostań-agentem

 

 

Oczekiwany rodzaj aktywności

 • Aktywna promocja i sprzedaż produktów związanych z wykładzinami dla firm i instytucji oraz klientów prywatnych
 • Aktywne wsparcie biur projektowych, organizowanie szkoleń
 • Sprzedaż na rynku pierwotnych i wtórnym
 • Organizacja procesu instalacji wykładzin
 • Sprzedaż produktów powiązanych: maty wejściowe, taśmy antypoślizgowe, chemia budowlana, narzędzia montażowe itp.

Wymagania

 • Prowadzenie własnej działalności lub gotowość do jej podjęcia.
 • Minimum 10-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B
 • Doskonała znajomość lokalnego rynku Klientów instytucjonalnych (znajomość lokalnych biur projektowych,- będzie dodatkowym atutem)
 • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
 • Prawo jazdy kat. B oraz posiadanie własnego samochodu

 

Coniveo zapewnia

 

dostęp          .

Dostęp do produktów będących w ofercie Coniveo

Posiadanie w swojej ofercie produktów jest kluczowe do tego, aby osiągnąć sukces. Większość osób, które zaczynają działalność w tej branży nie ma bezpośredniego dostępu do produktów. Mało jest firm w branży, które mają tak szeroką ofertę co Coniveo. Już na starcie dajemy możliwość sprzedaży wykładzin 22 producentów, którzy łącznie posiadają ponad 12 000 tysięcy wzorów!

 

dolar  

Dostęp do konkurencyjnych cen

Poza dostępem do produktów ważne są dobre ceny oraz odpowiednia polityka sprzedażowa, która gwarantuje dobry zysk. Posiadamy porozumienia z fabrykami, które to gwarantują. Przez ponad 22 lata wypracowaliśmy bardzo dobre warunki handlowe. Chcemy się tym dzielić z naszymi współpracownikami.

 

wsparcie prawne  

Wsparcie prawne

Wiele firm działających w naszej branży nie ma ochrony prawnej, co naraża ludzi tam pracujących na ciągły stres. Ponadto brak takiej ochrony powoduje, że w sytuacjach konfliktowych słabe firmy zmuszane są do bardzo niekorzystnych kompromisów, które powodują duże straty finansowe. Naszym partnerom nie tylko zapewniamy wsparcie prawne w przypadku kłopotów, ale również wyposażamy ich w narzędzia prewencyjne tj. umowy, zlecenia, procedury. Narzędzia te skutecznie chronią ludzi w toku działalności.

 

wsparcie marketingowe  

Wsparcie marketingowe

W dzisiejszych czasach, kiedy rynek jest zalewany produktami, niełatwo jest przebić się ze swoją ofertą. Do tego potrzebne są narzędzia, które skutecznie w tym pomagają. W Coniveo posiadamy sprawdzone ścieżki docierania do klientów jak i materiały, które pomagają przekonywać klientów do naszej oferty. Takie materiały to nie tylko foldery, katalogi czy prezentacje produktowe, ale też czytelne szablony ofert, które uwierzytelniają nas jako solidnych partnerów.

 

Wsparcie BOK  

Wparcie Biura Obsługi Klienta

Każdy pracownik to koszt i to ciągle rosnący. Mimo postępu technologicznego nie da się wielu czynności zautomatyzować, dlatego zatrudnienie osoby do pomocy przy obsłudze klienta jest konieczne. Nasi partnerzy mogą liczyć nasze Biuro Obsługi Klienta które służy profesjonalnym wsparciem bez konieczności ponoszenia comiesięcznych, dużych kosztów.

 

Szkolenia  

Szkolenie produktowe prowadzone przez wyspecjalizowanych pracowników

Wiedza o wykładzinach i technologii montażu jest bardzo rozległa. Posiadanie wiedzy i umiejętności jest dziś kluczowe w relacji z coraz bardziej wymagającymi klientami. Wiemy o tym, dlatego mamy specjalny program wdrożeniowy. Bierze w nim udział dedykowany do tego zespół specjalistów z różnych dziedzin. Po kilkunastu dniach takiego klientami. Nasi „absolwenci”, niejednokrotnie są lepszymi fachowcami od osób kilka lat pracujących w naszej branży.

 

Wsparcie  

Wsparcie w zakresie technik sprzedażowych

Ważna jest wiedza co się sprzedaje, ale istotne jest też jak się sprzedaje. Dlatego mamy w planach również cykliczne szkolenia z technik sprzedażowych, które znacznie podnoszą skuteczność pracy handlowej, oszczędzają czas i powodują, że sprzedaż jest czystą przyjemnością.

 

szkolenie  

Szkolenie i wsparcie z zakresu rozwoju

Wsparcie nie kończy się na programie szkoleniowym, ale trwa przez cały okres współpracy. Ogromne, wieloletnie doświadczenie Coniveo może być kluczową przewagą konkurencyjną na lokalnym rynku. Chcemy tę wiedzę przekazywać dla wspólnego sukcesu.

 

kredyt  

Kredyt kupiecki

W biznesie niejeden potencjał zmarnował się z powodu braku finansowania. Wiele firm muszą płacić gotówką za towary, które sprzedadzą w przyszłości. Taka działalność może powodować brak możliwości pozyskiwanie wielu zleceń. Coniveo daje finansowanie już od pierwszego zakupu. Wysokość kredytu kupieckiego oraz jego termin są ustalane indywidualnie.

 

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami!

rekrutacja|coniveo.pl| |rekrutacja|coniveo.pl

Dlaczego warto?
 • bezpłatna konsultacja
 • markowe wykładziny
 • profesjonalny montaż
 • specjalistyczne akcesoria
 • doskonały serwis
Zespół Coniveo
Zespół Coniveo