Płytki dywanowe - 50 x 50 - TECSOM - 3800 Cross
Płytki dywanowe TECSOM 3800 Cross to kolekcja płytek pętelkowych na podkładzie PCW o najwyższej klasie użytkowej 33 i wysokiej gramaturze runa 740 g/m2. Wysokiej jakości przędza w połączeniu ze spodem PCW, gwarantuje najlepszy produkt na rynku.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
| Producent : | Tecsom |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura całkowita : | 4650g/m2 |
| Gramatura runa : | 740 g/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Wysokość runa : | 3,7mm |
| Wysokość całkowita : | 8,0mm |
| Wzór : | Melanż |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Spód : | PCW |
| Zastosowanie : | Hol/Recepcja / Korytarz / Open space / Pokoje biurowe / Sala konferencyjna |






