Wykładzina elastyczna PCW w rolce - Tarkett - Tapiflex Excellence Genius 70
Hererogeniczne kompaktowe PCV.
- Bez klejowa i szybka instalacja
- Nadająca się w 100% do recyklingu
- Bardzo intensywne natężenie ruchu
- Grubość warstwy użytkowej: 0,70 mm
- Grubość całkowita: 3,50 mm
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Tarkett |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 3400g/m2 |
| Wzór : | Jednolity / Wzory |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Klasa użytkowa : | 34 / 43 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 2,5 mm |
| Warstwa ścieralna : | 0,70mm |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Hol/Recepcja / Korytarz / Obiekty handlowe / Obiekty przemysłowe / Obiekty sportowe / Open space / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Serwerownie / Służba zdrowia / Szkolnictwo |




























