Wykładzina elastyczna PCW w rolce - Tarkett - Safetred Spectrum Acoustic
Safetred Spectrum to wykładzina elastyczna PCW skierowana do miejsc o intensywnym użytkowaniu, gdzie istnieje wysokie ryzyko poślizgnięcia się i upadku. Wykładzina posiada właściwości antypoślizgowe, dodatkowo jest odporna na zabrudzenia i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Wykładzina dodatkowo posiada właściwości wyciszające - redukuje hałas o 17dB.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Tarkett |
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 2815g/m2 |
| Wzór : | Jednolity |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Klasa użytkowa : | 34 / 43 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 2,5 mm |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Hol/Recepcja / Korytarz / Obiekty handlowe / Obiekty przemysłowe / Open space / Pokoje biurowe / Serwerownie / Służba zdrowia / Szkolnictwo |



















