Płytki dywanowe - 50x50 - Modulyss - Polder
Powtarzający się, liniowy wzór pozwala na tworzenie różnych przeplatających się kombinacji.
Płytka wykonana z użyciem regenerowanej w 100% przędzy ECONYL®, na spodzie ecoBack który nadaje się do recyklingu. Płytki dywanowe Modulyss Polder sa idealnym rozwiązaniem do miejsc o intensywnym uzytkowaniu.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Modulyss |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura runa : | 640 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 216200 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 3600g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,8mm |
| Wysokość całkowita : | 6,8mm |
| Wzór : | Linearny |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Hol/Recepcja / Korytarz / Obiekty handlowe / Open space / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna |















