Wykładzina dywanowa w rolce - Lano - Maccan
Wykładzina dywanowa Lano Maccan to pokrycie podłogowe dedykowane do miejsc o intensywnym użytkowaniu. Jest to wykładzina dywanowa w rolce, która może być użytkowana w miejscach o intensywnym ruchu tj. korytarze i hole, a także w miejscach pracy tj. jak open space.
Jest wykonana z włókna poliamidowego, które jest najlepszym rozwiązaniem do biur.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Lano |
| Format : | Rolka |
| Gramatura całkowita : | 705g/m2 |
| Gęstość tkania : | 90620 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 2150g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,4mm |
| Wysokość całkowita : | 6,5mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Hol/Recepcja / Korytarz / Mieszkania / Open space / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pokój dziecięcy / Pokój dzienny / Sala konferencyjna / Serwerownie / Sypialnia |

















