Wykładziny dywanowe w rolce - Jacaranda - Daiya
Miłość marki Jacaranda do wełny jest w pełni widoczna w wielu produktach, nie inaczej jest w przypadku kolekcji Daiya o charakterystycznym splocie. Wełna jest idealnym partnerem dla Twojej podłogi, jest ciepła, trwała, łatwa do czyszczenia i miękka pod stopami. Ręcznie tkana, wolna od barwników Daiya to stylowy wybór.
Rzędy miękkich, gęstych pętli Daiya są niezwykle praktyczne i odpowiednie na schody w budynkach mieszkalnych.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
| Producent : | Jacaranda |
| Format : | Rolka |
| Gramatura całkowita : | 2200g/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 2200g/m2 |
| Wysokość całkowita : | 10mm |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m / 5 m |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Jadalnia / Mieszkania / Pokój dziecięcy / Pokój dzienny / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sypialnia |











