Wykładzina elastyczna PCW w rolce - Gerflor - Mipolam EL5
Mipolam EL5 to wykładzina elastyczna PCW w rolce, homogeniczna, o własciwościach stale przewodzących ładunki elektryczne. Produkt musi być uziemiony miedzianą taśmą ESD, aby w pełni wykorzystać jego możliwości.
Dodatkowo wykładzina została pokryta powłoką ochronną Evercare.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
| Producent : | Gerflor |
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 2985g/m2 |
| Wzór : | Jednolity |
| Rodzaj : | Homogeniczna |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 34 / 43 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 2,0 mm |
| Warstwa ścieralna : | 2,0mm |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Garaże / Hol/Recepcja / Korytarz / Pokoje biurowe / Sala konferencyjna / Serwerownie / Służba zdrowia / Szkolnictwo |









