Wykładzina akustyczna PCW - Gerflor - Taralay Millenium Acoustic
Taralay Millenium Acoustic od producenta wykładzin obiektowych Gerflor to wykładzina elastyczna PCW heterogeniczna, która posiada właściwości wyciszające i wygłuszające. Pochłania dźwięki uderzeniowe i hałas do 17dB. Warstwa użytkowa wykładziny wynosi aż 1mm i została zabezpieczona powłoką ochronną Protecsol®, która zapewnia odporność na plamy i matowe wykończenie.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Gerflor |
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 3385g/m2 |
| Wzór : | Jednolity |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 34 / 42 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 3,4 mm |
| Warstwa ścieralna : | 1mm |
| Zastosowanie : | Hol/Recepcja / Korytarz / Łazienka / Obiekty handlowe / Open space / Pokoje biurowe / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna / Serwerownie / Służba zdrowia / Szkolnictwo |












