Wykładzina linoleum w rolce - Gerflor - LINOLEUM LINODUR LPX 4MM
Wykładzina Gerlor LINODUR LPX 4MM to linoleum wysokiej jakości, produkt w 98% pochodzi z naturalnych składników, fakt ten sprawia, że jest to jedna z najbardziej naturalnych podłóg, ponadto zawiera w sobie materiały pochodzące z recyklingu, które w 100% nadają się do ponownego przetworzenia. Czynniki te nie sprawiają jednak, że jest to wykładzina, którą łatwo uszkodzić - wręcz przeciwnie, linoleum odporne jest na użytkowanie a nawet na substancje chemiczne, to sprawia, że świetnie poradzi sobie w miejscach takich jak np. szkoły.
Kolekcję wyróżnia powłoka LPX - oznacza to, że wykładzina odporna jest na działanie tłuszczy i olejów mineralnych.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Gerflor |
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 4700g/m2 |
| Wzór : | Nieregularny |
| Rodzaj : | Linoleum |
| Klasa użytkowa : | 34 / 43 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 4,0 mm |
| Warstwa ścieralna : | 4mm |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Hol/Recepcja / Korytarz / Obiekty handlowe / Open space / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna / Służba zdrowia / Szkolnictwo |









