Płytki dywanowe - 50x50 - Forbo - Perspective
Perspective to kolekcja płytek dywanowych dedykowanych do wnętrz biurowych. Składa się z 8 neutralnych kolorystycznie wzorów, wzbogaconych o 6 głębokich i odważnych kolorów. Jest to wykładzina w rozmiarze 50x50, wykonana z włókna poliamidowego w 65% pochodzącego z recyklingu.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Forbo |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura całkowita : | 4185g/m2 |
| Gramatura runa : | 670 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 181440 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 4185g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,0mm |
| Wysokość całkowita : | 6,1mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Cut & Uncut / Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Spód : | Probac |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Hol/Recepcja / Korytarz / Open space / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna |

















