Wykładzina flokowana w rolce - Forbo - Flotex Cirrus
Forbo Cirrus to kolekcja dostępna zarówno w rolce, jak i w płytce.
Wzór Cirrus idealnie sprawdza się przy aplikacji na obszernych płaszczyznach podłogowych. Może być instalowany poza pomocą różnych metod, a także zestawiany z kolekcją Stratus tworząc różnorodne projekty kolorystyczne i wzornicze.
Wykładzina tekstylna o łatwości pielęgnacji wykładziny elastycznej – to prawdziwa zaleta Flotexu. Jeśli pielęgnacja odbywa się zgodnie ze wskazówkami producenta, Flotex będzie jedyną wykładziną zachowującą swój pierwotny wygląd.
Gładkie włókna nylonu 6.6. ułatwiają usunięcie zabrudzeń w trakcie prostego odkurzania.
Kolor:
Dostępne kolory
| Producent : | Forbo |
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 1815g/m2 |
| Wysokość runa : | 2,0mm |
| Wysokość całkowita : | 4,3mm |
| Wzór : | Linearny |
| Rodzaj : | Flokowane |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Flokowana |
| Klasa użytkowa : | 23 / 33 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Spód : | PCW + włókno szklane |
| Zastosowanie : | Hol/Recepcja / Korytarz / Kuchnia / Mieszkania / Obiekty handlowe / Open space / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna / Szkolnictwo |













