Płytki dywanowe - 50 x 50 - Desso - Essence Stripe
Essence Stripe to trwały i stylowy produkt w atrakcyjnej cenie. Ten korzystny stosunek jakości do ceny dotyczy oferty radosnych, choć subtelnych wzorów liniowych w 12 różnych kombinacjach odcieni kolorystycznych: od biznesowych szarości, antracytów i błękitów, do barw bardziej ekspresyjnych – czerwieni, zieleni i fioletu. Produkty Essence Stripe można łączyć z naturalnymi kolorami Essence lub figurami geometrycznymi Essence Maze, co zapewnia niespotykane dotąd możliwości kreatywnego zestawiania wzorów.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Desso |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura całkowita : | 4000g/m2 |
| Gramatura runa : | 500 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 132 000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Wysokość runa : | 2,2mm |
| Wysokość całkowita : | 5,5mm |
| Wzór : | Linearny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Spód : | bitum |
| Zastosowanie : | Hol/Recepcja / Korytarz / Open space / Pokoje biurowe / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna |















