Płytki dywanowe - Burmatex - Lateral
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
Kolekcja Lateral to igłowane płytki dywanowe, niezwykle trwałe, wykonane przy innowacyjnej technice Burmatex structure bonded oraz włókien barwionych wskroś. Kolekcję charakteryzują prążki o różnej szerokości oraz wysokości, co dodaje dodatkowego efektu wizualnego, zróżnicowanie to absolutnie nie przeszkadza w zachowaniu czystości a wykładzina dodatkowo posiada funkcję zapobiegającą strzępienia się włókna.
| Producent : | Burmatex |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura całkowita : | 4200g/m2 |
| Gramatura runa : | 950 g/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Struktura : | Igłowana |
| Klasa użytkowa : | 32 |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Hol/Recepcja / Korytarz / Open space / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna |





















