Wykładzina dywanowa w rolce - Balsan - Jersey
Wykładzina dywanowa w rolce o bogatej kolorystyce, skierowana głównie na rynek hotelowy. Niesamowita miękkość, doskonała jakość włókna oraz łatwość czyszczenia - z pewnością zostaną docenione przez właścicieli hoteli i pensjonatów.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Balsan |
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1250 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 177750 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 2285g/m2 |
| Wysokość runa : | 5,8mm |
| Wysokość całkowita : | 8,7mm |
| Wzór : | Jednolity / Linearny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Cut & Uncut |
| Klasa użytkowa : | 23 / 32 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Spód : | action back |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Hol/Recepcja / Korytarz / Mieszkania / Open space / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pokój dziecięcy / Pokój dzienny / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna / Sypialnia |





















