Płytki dywanowe - 50x50 - Balsan - Stimuli
Płytki dywanowe o pętelce strukturalnej wykonanej z poliamidu, który został w 75% wykonany z włókien pochodzących z recyklingu. Kolekcja na specjalnym podłożu NRB - wyciszającym.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
| Producent : | Balsan |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura runa : | 500 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 150100 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 4065g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,4mm |
| Wysokość całkowita : | 9,2mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Zastosowanie : | Hol/Recepcja / Korytarz / Open space / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna |







