Wykładziny dywanowe w rolce - Lano - Wooltouch
Wykładzina dywanowa Wooltouch
Wooltouch to wysokiej jakości wykładzina wykonana z czystej wełny, która jest odporna na zużycie zarówno w warunkach mieszkaniowych jak i kontraktowych. Wykładzina Wooltouch zapewnia naturalną izolację termiczną i akustyczną, a także reguluje wilgotność w powietrzu. Dodatkowo pochłania zanieczyszczenia z powietrza i zmniejsza ładunek elektrostatyczny. Na głównym zdjęciu prezentowana jako wykładzina dywanowa czarna.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Lano |
| Format : | Rolka |
| Gramatura całkowita : | 3080g/m2 |
| Gramatura runa : | 1890 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 212760 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Wysokość runa : | 9,0mm |
| Wysokość całkowita : | 11,0mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m / 5 m |
| Spód : | SmartBack |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Hol/Recepcja / Jadalnia / Mieszkania / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pokój dziecięcy / Pokój dzienny / Sypialnia |



















