Wykładziny dywanowe w rolce - Balsan - Serenite
Sérénité jest to wykładzina pełna miękkości i subtelności. Swoją nazwę zawdzięcza dzięki palecie kolorów podkreślonych satynowym wyglądem skręconych włókien saxony. Ta subtelność jest dostepna w formacie modularnych w postaci płytek dywanowych.
Dzięki włóknom barwionym w masie, ta unikolorowa wykładzina jest odporna na blaknięcie, czy zanieczyszczenia.
Wykładzina Sérénité jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości, a także decydując się na jej zakup ratujemy środowisko gdyż składa się z włókien pochodzących w 100% z recyklingu.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
| Gramatura całkowita : | 2110g/m2 |
| Gramatura runa : | 1100 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 189600 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 2110g/m2 |
| Wysokość runa : | 6,1mm |
| Wysokość całkowita : | 8,5mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Spód : | action back |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Mieszkania / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pokój dziecięcy / Pokój dzienny / Sypialnia |























