Wykładziny dywanowe – czy jest to rozwiązanie odpowiednie do mieszkań i domów prywatnych?

22.05.2017
Autor: Agata Woźniak Kategoria: Blog

Układamy je w biurach, a dlaczego nie w mieszkaniu? Skoro wytrzymują duże natężenie ruchu,  jakie najczęściej występuje w biurach, to z pewnością sprawdzą się w użytkowaniu domowym. Jest jednak pewien warunek, a mianowicie powinny być równie wysokiej klasy i tak dobrych parametrach jak te do biura. Wówczas będziemy mieć gwarancję, że będą nam służyć długie lata.

Bardzo dobrze sprawdzą się w użytkowaniu domowym wykładziny z poliamidu. Najnowszej generacji włókna poliamidowe są bardzo wytrzymałe, odporne na zabrudzenie oraz łatwe do czyszczenia i konserwacji. Dodatkowo niektóre z nich mają właściwości antyalergiczne, gdyż skutecznie redukują ilość kurzy, drobnego pyłu i alergenów unoszących się w powietrzu. Świetnie sprawdzą się w takich pomieszczeniach jak sypialnie, pokoje dziecięce, czy salony. W większości nadają się na ogrzewanie podłogowe.

Firmy produkujące wysokiej klasy wykładziny do biur i mieszkań oferują swoje wyroby w bogatej gamie kolorystycznej, możemy dopasować je do każdego wnętrza. Z reguły są to wykładziny welurowe w uni kolorze, jednakże można również znaleźć w bogatej ofercie wykładziny ze wzorami.

Agata Woźniak

Agata Woźniak

Do Coniveo dołączyłam w marcu 2014 r. Zajmuję się doradztwem handlowo-technicznym w zakresie doboru wykładzin podłogowych, szczególnie w obszarze obiektów użyteczności publicznej. W Coniveo odpowiedzialna jestem za wprowadzanie na rynek wykładzin kauczukowych i pozyskiwanie kontraktów. Zobacz wszystkie wpisy
Dlaczego warto?
  • bezpłatna konsultacja
  • markowe wykładziny
  • profesjonalny montaż
  • specjalistyczne akcesoria
  • doskonały serwis
Zespół Coniveo