Wykładziny dla firm i instytucji. Zastosowanie cz. 2/3 - wykładzina igłowana.

27.12.2011
Autor: Jarosław Michalak Kategoria: Blog

Duże, kilkuset metrowe, otwarte pomieszczenie, w którym pracuje nieraz około 100 osób, często w systemie zmianowym. Na podłodze leży zniszczona i poplamiona wykładzina. Taki widok często ukazuje się oczom doradcy technicznego wezwanego przez użytkownika, który chce poprawić wygląd podłogi oraz mieć pewność, iż po roku użytkowania wykładzina nie będzie wyglądała podobnie. Jak to zrobić?

Z pozoru sztywna i bez wyrazu. Jakaś taka szorstka, zimna i inna niż wszystkie. Takie są najczęściej pierwsze wrażenia  klientów o wykładzinie igłowanej. I wtedy wyłania się zadanie dla  doświadczonego doradcy – pokazać zalety wykładziny igłowanej. Ponieważ jest to dokładnie produkt przeznaczony do pomieszczenia opisanego powyżej. Jest to jedyny produkt sprzedawany przeze mnie od 10 lat na który nie było reklamacji ze względu na to, iż produkt nie spełnił oczekiwań klienta.  Mam do niego osobiste, wynikające z doświadczenie przekonanie, iż sprosta każdemu ekstremalnemu natężeniu ruchu w biurze. Ze względu na prawie homogeniczną strukturę nawet przy wycieraniu warstwy wierzchniej zachowuje swój wygląd.
Zdarzyło się, iż musiałem się mocno nagimnastykować aby przekonać do niego administratorkę pewnej dużej międzynarodowej  firmy (Biuro Podróży) – Pani ją odrzucała ze względu na wygląd, ja do niej wracałem. Później z wykładziny była bardzo zadowolona.
Co więcej – ta wykładzina, pozwala na tworzenie różnych wzorów na wykładzinie takich jakie przyjdą nam do głowy( dzięki swej wyjątkowej budowie). Zbita struktura gwarantuje nam, iż brud nie będzie przedostawał się w głąb wykładziny – co znacznie ułatwi nam czyszczenie. Oczywiście jak każda wykładzina, wykładzina igłowana wymaga okresowej konserwacji.
Warto również zwrócić uwagę, czy wykładzina jest przez cały swój przekrój jednorodna – gwarantuje to dużą stabilność wymiarową wykładziny oraz  to, iż będziemy mogli korzystać ze wszystkich jej zalet.
Jest to też produkt, który jest często wybierany przez doświadczonych administratorów dużych firm,  ze względu na to, iż wiedzą oni, że będą mieli z podłogami  „święty spokój”. np. w głównej prestiżowej siedzibie znanej firmy reklamowej, Wśród moich klientów znajdują się duże sieciowe firmy, które praktycznie nie korzystają z innego rodzaju wykładziny.

Jarosław Michalak

Jarosław Michalak

W Coniveo pracuję od 2003 roku. Obecnie jestem dyrektorem działu techniczno-handlowego. Na co dzień uważnie słucham naszych klientów i doradzam im najkorzystniejsze rozwiązania. Odpowiadam m.in. za koordynację prac firmy - działu handlowego i zespołów instalatorskich. Zobacz wszystkie wpisy
Dlaczego warto?
  • bezpłatna konsultacja
  • markowe wykładziny
  • profesjonalny montaż
  • specjalistyczne akcesoria
  • doskonały serwis
Zespół Coniveo