Targi Domotex 2014

15.01.2014
Autor: Tomasz Urbański Kategoria: Blog

Ktoś, kto chciałby odgwizdać koniec formuły targowej, musi z tym jeszcze długo poczekać, a niewykluczone, że nigdy nie będzie mu to dane. Właśnie zakończyły się jedne z największych targów na świecie związanych z pokryciami podłogowymi – Domotex w Hanowerze. Podzielę się swoimi spostrzeżeniami.

Kilkanaście ogromnych hal, kilkaset stoisk, niezliczone liczby odwiedzających. Mam wrażanie, że targi przeżywają swój renesans. Chwilami ciężko było się poruszać wśród ekspozytorów. Myślę, że podstawowymi zaletami targów są dwie rzeczy. Po pierwsze - ludzie. Interesy robi się nie z firmami, tylko właśnie z ludźmi. Stara prawda, czasem na nowo odkrywana, zostaje potwierdzona podczas spotkań na żywo. Tam, podczas rozmów nawiązują się relacje, które trwają długo. Drugą zaletą jest to, że takich spotkań, podczas tych kilku dni, można wykonać nawet kilkadziesiąt. Taki rodzaj pigułki, która oszczędza nam wiele godzin w ciągu roku. Nie ma dziś innego miejsca, gdzie podczas jednego wydarzenia, można spotkać tak wielu partnerów handlowych. Byłoby mi żal, gdyby to kiedyś miało się przenieść, w jakiejś formie, w świat wirtualny.

Tomasz Urbański

Tomasz Urbański

Od 1995 roku dużą część mojego życia wypełnia Coniveo Jestem prezesem firmy. Moja praca polega nie tylko na dbaniu o biznes, ale także o rozwój prawie 30-osobowego zespołu fantastycznych ludzi. Z wykształcenia jestem psychologiem. Interesują mnie nowoczesne technologie i mam nadzieję, że blog Coniveo będzie wyrazem tej pasji. Zobacz wszystkie wpisy
Dlaczego warto?
  • bezpłatna konsultacja
  • markowe wykładziny
  • profesjonalny montaż
  • specjalistyczne akcesoria
  • doskonały serwis
Zespół Coniveo