Picasso na wykładzinie?

15.09.2011
Autor: Jarosław Michalak Kategoria: Blog

Jeśli trafimy na doświadczonego wykonawcę i dobrego architekta, możemy być właścicielem wyjątkowej, niepowtarzalnej i pięknej podłogi!

Wykonanie projektu jest często bardzo czasochłonne i wymagające od instalatorów nie tylko umiejętności montażu, ale również posiadania dużej wiedzy z zakresu „czytania planów”. Jest to bardzo istotne, ponieważ wszystkie krzywe z planu muszą być odwzorowane na posadzce z bardzo dużą dokładnością. To gwarantuje, że efekt będzie taki jak na planach.

Oczywiście wszystkiego nie da się zrobić ręcznie. Zdarza się, że niektóre elementy z planów są wykonywane maszynowo. Spowodowane jest to bardzo małymi detalami. W tej technice nie mamy żadnych ograniczeń, możemy wykonać, np. zwierzęta, kwiaty, napisy, loga firmowe itp.

Kolory, wzory, detale - tu nie ma rzeczy, których nie da się zrobić. Tylko wyobraźnia nas ogranicza.

Jarosław Michalak

Jarosław Michalak

W Coniveo pracuję od 2003 roku. Obecnie jestem dyrektorem działu techniczno-handlowego. Na co dzień uważnie słucham naszych klientów i doradzam im najkorzystniejsze rozwiązania. Odpowiadam m.in. za koordynację prac firmy - działu handlowego i zespołów instalatorskich. Zobacz wszystkie wpisy
Dlaczego warto?
  • bezpłatna konsultacja
  • markowe wykładziny
  • profesjonalny montaż
  • specjalistyczne akcesoria
  • doskonały serwis
Zespół Coniveo