Królowa wśród wykładzin- Jacaranda

04.02.2021
Autor: Robert Skolmowski Kategoria: Blog

Wykładziny systematycznie zdobywają coraz większą rzeszę fanów, można śmiało powiedzieć, że materiał ten przeżywa renesans – jest to całkowicie zrozumiałe biorąc pod uwagę co mają do zaoferowania dzisiejsi producenci. Wykładzina nie kojarzy się już nam z przeżytkiem, wręcz przeciwnie – jest dopełnieniem najważniejszych pomieszczeń w naszym domu, niejednokrotnie stając się luksusowym elementem wystroju wnętrza.

Wybierając wykładzinę z szeroko dostępnej gamy trzeba zwrócić uwagę na wiele aspektów, walor estetyczny jest oczywiście bardzo istotny, ale niektóre z wykładzin mają dodatkowe, bardzo istotne atrybuty, są nimi przede wszystkim: łatwa zmywalność, bakteriostatyczność, antyelektrostatyczność i trudnopalność. Z punktu widzenia komfortu użytkowania ważna jest również kwestia gęstości runa w wykładzinie oraz rodzaju zastosowanych materiałów, wykładzina spełniająca powyższe wymogi z całą pewnością będzie świetnie wyglądającym oraz praktycznym rozwiązaniem.

Wszystkie powyższe cechy posiada wykładzina, którą dziś pragniemy zaprezentować, o wykładzinie Jacaranda można by pisać naprawdę wiele, ale postaramy się zwrócić uwagę na to co szczególnie ją wyróżnia. Na uwagę zasługuje skład wykładziny, jest ona wytworzona z naturalnych składników, a jej tradycyjny sposób wytwarzania jest przyjazny środowisku.  Wykładzina powstaje z materiałów wysoko jakościowych, uznanych za składniki z najwyższej półki, w jej skład wchodzą: wełna tybetańska i nowozelandzka, skóra kozia i wiskoza. Naturalne włókna cechuje zatem wyjątkowa miękkość i elastyczność, do tego ma właściwości antystatyczne oraz higroskopijne – przyjmuje nadmiar wilgoci, ale „oddaje ją” gdy powietrze w pomieszczeniu robi się suche. Mogłoby się wydawać, że z wykładzin muszą zrezygnować alergicy – nic bardziej mylnego, Jacaranda posiada dużą zawartość lanoliny, która zobojętnia jony dodatnie, wpływa pozytywnie na samopoczucie domowników, ponieważ główny składnik jakim jest wspomniana wełna tybetańska ma zdolność oczyszczania powietrza z toksyn.

Większość produktów tkana jest na tradycyjnych krosnach, co wyklucza masową produkcję, ale pozwala na niebywale staranne i precyzyjne wykonanie, to wszystko połączoną z niesamowitą, naturalną, jasną paletą barw, niebywałą miękkością z charakterystycznym pięknym połyskiem włókna sprawia, że Jacaranda jest swoistą królową wśród wykładzin. Nie da się ukryć, że produkt ten w związku ze swoimi szczególnymi cechami jest produktem luksusowym, co wpływa na jego cenę. Oferta kierowana jest głownie do osób, które szukając rozwiązań idealnych są w stanie w te rozwiązania zainwestować, ale jesteśmy pewni, że będzie to inwestycja udana, ciesząca długie lata, a żaden z gości nie przejdzie obojętnie obok tego elementu wystroju.

Robert Skolmowski

Robert Skolmowski

Od początku mojej ścieżki zawodowej, czyli od 7 lat, zajmuje się sprzedażą produktów i usług, zarówno dla Klienta prywatnego jak i biznesowego. Lata doświadczenia nauczyły mnie systematyczności i sumienności w każdym ze zleconych mi zadań. Zdobyta praktyka i wiedza pozwalają mi na obsługę Klienta zarówno w relacjach F2F, jak i drogą elektroniczną, dlatego też został mi powierzony sklep internetowy, na który serdecznie zapraszam. Wolne chwile staram się spędzać z bliskimi mi osobami, uwielbiam górskie wędrówki, ale radość sprawiają mi również codzienne spacery, w których zawsze towarzyszy mi narzeczona oraz nasz czworonożny przyjaciel. Zobacz wszystkie wpisy
Dlaczego warto?
  • bezpłatna konsultacja
  • markowe wykładziny
  • profesjonalny montaż
  • specjalistyczne akcesoria
  • doskonały serwis
Zespół Coniveo