Druga rocznica bloga!

20.06.2013
Autor: Tomasz Urbański Kategoria: Blog

Z blogiem jest trochę inaczej niż z wykładziną, jeśli chodzi o czas funkcjonowania. Chodzi o to, że 2-letnia wykładzina - mimo, że jest dosyć nowa – idzie powoli w kierunku starzenia się i tracenia na swoich walorach. Blog natomiast, jest jak wino, im starszy, tym lepszy.

Ponad 70 artkułów, z których każdy przedstawia cenne informacje dotyczące wykładzin oraz ogólnie pojmowanej branży. Coraz większa rzesza stałych czytelników, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzą lub po prostu dowiedzieć się czegoś na temat rynku wykładzinowego. Dochodzą do nas informacje, że korzystają z niego nie tylko klienci, którzy chcą świadomie podejmować decyzję o swoich inwestycjach, ale również koleżanki i koledzy z firm konkurencyjnych, którzy chcą rozwinąć swoją fachową wiedzę. Taki jest bilans po 2 latach funkcjonowania bloga. Żałuję tylko, że mało jest komentarzy, ale widać taki jest urok naszej branży, która nie generuje aż takich emocji, żeby można było się wypowiadać na każdy temat.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i utrzymywania naszego bloga. Szczególnie dziękuję Kasi Włodarczyk za opiekę i dbanie o niego oraz Jarkowi Michalakowi za niezwykle bogaty wkład merytoryczny.

Tomasz Urbański

Tomasz Urbański

Od 1995 roku dużą część mojego życia wypełnia Coniveo Jestem prezesem firmy. Moja praca polega nie tylko na dbaniu o biznes, ale także o rozwój prawie 30-osobowego zespołu fantastycznych ludzi. Z wykształcenia jestem psychologiem. Interesują mnie nowoczesne technologie i mam nadzieję, że blog Coniveo będzie wyrazem tej pasji. Zobacz wszystkie wpisy
Dlaczego warto?
  • bezpłatna konsultacja
  • markowe wykładziny
  • profesjonalny montaż
  • specjalistyczne akcesoria
  • doskonały serwis
Zespół Coniveo