Płytki dywanowe - 50 x 50 - Workstep Clouds
Harmonijne tonacje kolekcji Clouds przywodzą na myśl pejzaże, jakie tworzą chmury na niebie. Są subtelne, a zarazem wyraziste. Kolekcja została zaprojektowana z myślą o biurach, gdzie podłoga może dopasować się do wszelkich form kreatywności.
Skorzystaj z darmowego wizualizatora i zobacz podłogę u siebie!
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
| Producent : | Workstep |
| Format : | Planks / Płytka |
| Rozmiar płytki : | 25cm x 100cm / 50cm x 100cm / 50cm x 50cm |
| Gramatura całkowita : | 4712g/m2 |
| Gramatura runa : | 810 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 142 920 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Wysokość runa : | 2,6mm |
| Wysokość całkowita : | 7,9mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelka strukturalna / Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Spód : | Polyflex |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Hol/Recepcja / Korytarz / Open space / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pokój dzienny / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna / Sypialnia |












