Wykładzina elastyczna PCW w rolce - Tarkett - iQ Optima Acoustic
Kluczowe cechy
- Redukcja dźwięków o 17 dB
- Wygoda chodzenia
- Najkorzystniejszy na rynku koszt eksploatacji
- Unikatowe odświeżanie powierzchni przez polerowanie na sucho
- Element oferty obejmującej wiele rozwiązań
- Typ produktu wg ISO: Winylowe heterogeniczne wykładziny podłogowe na spodzie piankowym
- Klasyfikacja obiektowa: 34 Bardzo intensywne natężenie ruchu
- Klasyfikacja przemysłowa: 42 Średnie natężenie ruchu
- Grubość całkowita: 3,50 mm
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Tarkett |
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 3500g/m2 |
| Wzór : | Jednolity |
| Rodzaj : | Homogeniczna |
| Klasa użytkowa : | 34 / 42 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 3,7 mm |
| Warstwa ścieralna : | 2,0mm |
| Zastosowanie : | Hol/Recepcja / Korytarz / Obiekty handlowe / Obiekty przemysłowe / Obiekty sportowe / Open space / Pokoje biurowe / Sala konferencyjna / Serwerownie / Służba zdrowia / Szkolnictwo |























