Płytki winylowe LVT - Tarkett - iD Mixonomi
Płytki winylowe iD Mixonomi
iD Mixonomi to nowoczesna kolekcja płytek winylowych LVT, która otwiera szereg możliwości aranżacyjnych. Jest to niesamowita kolekcja skierowana przede wszystkim do architektów i projektantów, która pozwala na realizację najbardziej wyszukanych, skomplikowanych, a także oryginalnych i niekonwencjonalnych aranżacji. Kolekcja iD Mixonomi dzięki 11 formatom wydanym w 34 kolorach (w tym płytki winylowe białe) pozwala na pełną personalizację. Kolekcja iD Mixonomi została w 2017 roku wyróżniona nagrodą Red Dot Award.
Płytki mogą być użytkowane zarówno we wnętrzach prywatnych jak i w miejscach najbardziej narażonych na wytarcie czy zniszczenie takich jak biura, sklepy czy urzędy.
Zachęcamy do pobrania i zapoznania się z broszurą, w broszurze dostępne są wszystkie możliwości aranżacyjne.
| Rodzaj pokrycia podłogowego | Heterogeniczne kompaktowe pokrycie podłogowe |
| Klasyfikacja | Mieszkaniowa: 23 Komercyjna: 34 Przemysłowa: 43 |
| Grubość całkowita | 2,5 mm |
| Grubość warstwy użytkowej | 0,7 mm |
| Waga całkowita | 3950 g/m² |
| Zawartość spoiwa | Typ I |
| Forma dostawy |
|
| Zabezpieczenie powierzchni (PUR) | Tak — TopCleanXP™ |
| Fazowane krawędzie | Nie |
| Reakcja na ogień | Bfl-s1 |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Ogrzewanie podłogowe | Można montować — maks. 27°C |
| Producent : | Tarkett |
| Format : | Płytka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 3950g/m2 |
| Wzór : | Jednolity |
| Rodzaj : | Winyl - LVT |
| Klasa użytkowa : | 23 / 34 / 43 |
| Grubość całkowita : | 2,5 mm |
| Warstwa ścieralna : | 0,7mm |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Hol/Recepcja / Jadalnia / Korytarz / Kuchnia / Łazienka / Mieszkania / Obiekty handlowe / Obiekty przemysłowe / Obiekty sportowe / Open space / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pokój dziecięcy / Pokój dzienny / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna / Serwerownie / Służba zdrowia / Sypialnia / Szkolnictwo |




































