Wykładziny dywanowe w rolce - Lano SmartStrand - Boheme - Living colours vol. 3
Wykładziny dywanowe z włókna Triexta, w jakości SmartStrand Silk. Wyjątkowo miękkie i delikatne, nadal w pełni zachowujące trwałą plamoodporność.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Lano |
| Format : | Rolka |
| Gramatura całkowita : | 3170g/m2 |
| Gramatura runa : | 2200 g/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Wysokość runa : | 13mm |
| Wysokość całkowita : | 15mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | SmartStrand |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 23 / 32 |
| Szerokość rolki : | 4 m / 5 m |
| Spód : | action back |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Mieszkania / Pokoje hotelowe / Pokój dziecięcy / Pokój dzienny / Sypialnia |
Produkty powiązane





















