Wykładziny dywanowe w rolce - ITC Natural Luxury Flooring - Eco-Velvet
Eco-Velvet są to ręcznie tkane wykładziny od ITC Natural Luxury Flooring cechujące się niesamowitą wytrzymałością i jakością. Są to wykładziny wykonane w 100% z wełny nowozelandzkiej, miękkie z aksamitnym wykończeniem.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | ITC Natural Luxury Flooring |
| Format : | Rolka |
| Gramatura całkowita : | 3200g/m2 |
| Gramatura runa : | 2500 g/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 3200g/m2 |
| Wysokość runa : | 2500mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 32 |
| Szerokość rolki : | 4 m / 5 m |
| Producent akcesoriów : | Döllken |
| Zastosowanie : | Mieszkania / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna |
Realizacje z wybranym produktem








