Płytki dywanowe Interface - Yesterdays
Kolekcja płytek dywanowych Yesterdays marki Interface to nowoczesne podejście do klasycznego wzornictwa inspirowane tradycyjnymi tureckimi dywanami. Wykorzystując nietypowe połączenia kolorystyczne, kolekcja wprowadza do wnętrz subtelną elegancję i ponadczasowy charakter. Płytki o wymiarach 50x50 cm są dostępne w różnych odcieniach, co pozwala na tworzenie unikalnych kompozycji. Wykonane z 100% przędzy nylonowej barwionej w masie, pochodzącej z recyklingu, zapewniają trwałość i odporność na intensywne użytkowanie. Dodatkowo, zastosowanie technologii Protekt²® oraz Intersept® gwarantuje ochronę przed zabrudzeniami i rozwojem mikroorganizmów. Yesterdays to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują trwałych, estetycznych i odpowiedzialnych środowiskowo pokryć podłogowych, które wprowadzą do przestrzeni harmonię i elegancję.
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura całkowita : | 4506g/m2 |
| Gramatura runa : | 848 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 129325 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 4506g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,6mm |
| Wysokość całkowita : | 8,2mm |
| Wzór : | Wzory |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Hol/Recepcja / Korytarz / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Sala konferencyjna |







