Płytki dywanowe Interface sett in stone
Kolekcja Sett in Stone marki Interface to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych przestrzeni, łącząca surowość naturalnych kamieni z nowoczesną technologią dywanowych pokryć podłogowych. Inspirowana strukturą natury, płytki wyróżniają się unikalną, teksturowaną powierzchnią, która nadaje wnętrzom elegancki, autentyczny charakter. Dostępność szerokiej gamy kolorystycznej inspirowanej naturalnymi odcieniami kamienia umożliwia elastyczne aranżacje w biurach, hotelach i innych przestrzeniach komercyjnych. Dzięki zastosowanym innowacyjnym rozwiązaniom montażowym, takim jak system TacTiles®, instalacja płyt jest szybka i precyzyjna, co ułatwia zarówno modernizację, jak i konserwację podłóg.
Kolor:
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura całkowita : | 4202g/m2 |
| Gramatura runa : | 746 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 139870 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 4202g/m2 |
| Wysokość runa : | 4mm |
| Wysokość całkowita : | 7mm |
| Wzór : | Nieregularny / Wzory |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Zastosowanie : | Hol/Recepcja / Korytarz / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Sala konferencyjna |







