Płytki dywanowe Interface - B603
Kolekcja płytek dywanowych B603 marki Interface to nowoczesne rozwiązanie, które łączy wyjątkową estetykę z zaawansowaną technologią, spełniając potrzeby nawet najbardziej wymagających przestrzeni biurowych, komercyjnych czy edukacyjnych. Płytki B603 wyróżniają się prostym, ale eleganckim wzorem, inspirowanym naturalnymi teksturami, które wprowadzają do wnętrz spokój i profesjonalny charakter.
Dostępne w formacie 50 × 50 cm, płytki B603 wykonane są z wysokiej jakości, barwionego w masie nylonu, co zapewnia im wyjątkową odporność na intensywne użytkowanie oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Konstrukcja pętelkowa gwarantuje trwałość, a zastosowanie innowacyjnego podłoża CQuest™Bio wspiera komfort akustyczny, redukując hałas w pomieszczeniach.
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura całkowita : | 4403g/m2 |
| Gramatura runa : | 780 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 110320 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 4403g/m2 |
| Wysokość runa : | 2,9mm |
| Wysokość całkowita : | 7,3mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Hol/Recepcja / Korytarz / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Sala konferencyjna |











