Wykładzina elastyczna PCW w rolce - Gerflor - Mipolam Esprit
Mipolam Esprit to podłoga homogeniczna do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu, zabezpieczona wyjątkowo odporną powłoką Evercare
Zalety:
- Grupa T => Najlepsza odporność na ścieranie
- Ekskluzywne i opatentowane zabezpieczenie powierzchniowe Evercare(R) => łatwe w utrzymaniu, bez konieczności polerowania przez cały cykl użytkowania & duża odporność na plamy
- Paleta 26 naturalnych kolorów
- 100% bio-pochodzenia plastyfikatory => 75% odnawialnych surowców
- TVOC po 28 dniach < 10µg/m3 => jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Gerflor |
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 2700g/m2 |
| Wzór : | Melanż |
| Rodzaj : | Homogeniczna |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 34 / 43 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 2,0 mm |
| Warstwa ścieralna : | 2,0 mmmm |
| Zastosowanie : | Korytarz / Kuchnia / Łazienka / Obiekty handlowe / Obiekty przemysłowe / Służba zdrowia / Szkolnictwo |


























