Płytki dywanowe - 50 x 50 - Forbo - Tessera Cloudscape
Tessera Cloudscape to niesamowite płytki dywanowe o uniwersalnej kolorystyce. Oryginalny wzór tej wykładziny nadaje jej wielowymiarowego charakteru. Wzór wykładziny Tessera Cloudscape czerpie swoją inspirację w naturze. Inspiracją stały się chmury, których kształt jest nierównomierny i niepowtarzalny.
Płytki dywanowe Tessera Cloudscape można instalować kierunkowo lub bezkierunkowo.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
| Producent : | Forbo |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura całkowita : | 4180g/m2 |
| Gramatura runa : | 665 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 217 267 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 4180g/m2 |
| Wysokość runa : | 4,4mm |
| Wysokość całkowita : | 7,2mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Hol/Recepcja / Korytarz / Open space / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna |
Produkty powiązane



















