Płytki dywanowe - 50 x 50 - Desso - Tempra
Desso Tempra to wykładzina, którą charakteryzuje ponadczasowa praktyczność. Gęsta, niskopętelkowa struktura, mocne kolory oraz niezwykła wytrzymałość sprawiają, że wykładzina nadaje się idealnie do tętniącego życiem miejskiego stylu i potrafi zainspirować.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Desso |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura całkowita : | 4100g/m2 |
| Gramatura runa : | 580 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 145 000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Wysokość runa : | 2,0mm |
| Wysokość całkowita : | 5,0mm |
| Wzór : | Melanż |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Spód : | bitum |
| Zastosowanie : | Hol/Recepcja / Korytarz / Open space / Pokoje biurowe / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna |






























































