Płytki dywanowe - 50 x 50 - Desso - Airmaster Atmos
AirMaster® Atmos to płytki wykładzinowe o niezwykłej strukturze, które zapewniają wszystkie zalety oryginalnych wykładzin DESSO AirMaster®. Płytki o strukturze pętelkowej są dostępne w sześciu neutralnych i nowoczesnych wariantach kolorystycznych i stanowią idealne tło dla współczesnego, minimalistycznego wnętrza. Zastosowana w ich produkcji opatentowana technologia ogranicza stężenie drobin kurzu w powietrzu czterokrotnie skuteczniej niż w przypadku zwykłych wykładzin dywanowych i osiem razy lepiej w porównaniu z twardymi pokryciami podłogowymi, sprzyjając dobremu zdrowiu i samopoczuciu użytkowników.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
| Producent : | Desso |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura całkowita : | 4350g/m2 |
| Gramatura runa : | 670 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 153 000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Wysokość runa : | 3,0mm |
| Wysokość całkowita : | 6,5mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 23 / 33 |
| Spód : | bitum |
| Zastosowanie : | Hol/Recepcja / Korytarz / Open space / Pokoje biurowe / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna |









