Wykładzina dywanowa w rolce - Balsan - Swing
Wykładzina dywanowa w rolce, wykonana w 100% z poliamidu. Kolekcja stworzona z myślą głównie o przestrzeniach hotelowych.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Balsan |
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1200 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 185650 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 2285g/m2 |
| Wysokość runa : | 5,8mm |
| Wysokość całkowita : | 8,5mm |
| Wzór : | Wzory |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Spód : | action back |
| Zastosowanie : | Hol/Recepcja / Korytarz / Open space / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna |









