Wykładzina dywanowa w rolce - Balsan - Cesar
Wykładzina o klasycznym wzorze, łącząca w sobie wiele motywów. Skierowana na rynek hotelowy, łatwa w utrzymaniu czystości. César, motyw z kolekcji French Couture, inspirowanej francuskim krawiectwem Haute Couture, z pewnością nada Twoim wnętrzom niepowtarzalnego stylu, zapewniając przy tym wygodę chodzenia, dzięki ciężarowi runa, wynoszącemu 1050 gramów na metr kwadratowy.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
| Producent : | Balsan |
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1050 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 150100 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 2460g/m2 |
| Wysokość runa : | 4,7mm |
| Wysokość całkowita : | 8,4mm |
| Wzór : | Wzory |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Spód : | action back |
| Zastosowanie : | Biuro w domu / Hol/Recepcja / Korytarz / Mieszkania / Open space / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna / Sypialnia |




