Płytki dywanowe - 50 x 50 - Balsan - Zénith
Balsan Zenith to kolekcja płytek dywanowych o strukturze welurowej, która dzięki nakrapianym wzorze, kryje drobne zabrudzenia. Płytki posiadają wysokąklasę użytkową 32 i przeznaczone są do użytku w obiektach użyteczności publicznej, takich jak biura czy sklepy.
Kolekcja płytek posiada certyfikaty środowiskowe: BREAAM, LEED
Skorzystaj z darmowego wizualizatora i zobacz podłogę u siebie!
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Balsan |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura całkowita : | 4160g/m2 |
| Gramatura runa : | 650 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 248 850 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Wysokość runa : | 3,4mm |
| Wysokość całkowita : | 7,0mm |
| Wzór : | Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 23 / 32 |
| Spód : | bitum |
| Zastosowanie : | Hol/Recepcja / Korytarz / Mieszkania / Obiekty handlowe / Open space / Pokoje biurowe / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna |





















