Wykładzina dywanowa w rolce - Balsan - Les Best
Balsan Les Best to wykładzina dywanowa w rolce o strukturze welurowejo jednolitej kolorystyce. Szeroka gama kolorów pozwala dobrać odpowiedni odcień i nasycenie do naszego wnętrza. Najwyższa klasa użytkowa pozwala zamontować wykładzinę w obiektach o dużym natężeniu ruchu - hotele, biura czy butiki.
Kolekcja posiada certyfikaty: BREAAM i LEED
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Balsan |
| Format : | Rolka |
| Gramatura całkowita : | 2200g/m2 |
| Gramatura runa : | 1200 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 189 600 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Wysokość runa : | 6,2mm |
| Wysokość całkowita : | 8,5mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Spód : | action back |
| Zastosowanie : | Hol/Recepcja / Korytarz / Obiekty handlowe / Open space / Pokoje biurowe / Pokoje hotelowe / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna / Szkolnictwo |































































