Płytki dywanowe - 50 x 50 - Balsan - Layered Plaid
Layered Plaid to płytki dywanowe o wyrazistym i oryginalnym wzorze. Wykonane w 100% z poliamidu barwionego w masie o strukturalnej pętelce są idealne do zastosowania w przestrzeniach biurowych. Neutralna kolorystyka przepleciona z wyrazistymi, jaskrawymi kolorami, sprawi, że wnętrze nabierze odważnego charakteru. Płytki z kolekcji Layered Plaid są łatwe w utrzymaniu czystości, antypoślizgowe i odporne na światło słoneczne.
Skorzystaj z darmowego wizualizatora i zobacz podłogę u siebie!
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
| Producent : | Balsan |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura całkowita : | 4240g/m2 |
| Gramatura runa : | 610 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 231280 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 4240g/m2 |
| Wysokość runa : | 2,3mm |
| Wysokość całkowita : | 6,1mm |
| Wzór : | Linearny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Spód : | bitum |







