Płytki dywanowe - 50 x 50 - Balsan - Boréal
Boréal to płytki dywanowe inspirowane minimalistyczną atmosferą, pełną ducha Skandynawii. Paleta chłodnych kolorów, pełna beży i szarości, przypomina zimowe pejzaże. Marka Balsan we wzorze utrzymanym w tych odcieniach wprowadziła akcenty zorzy polarnej w postaci pastelowych kolorów, zdobiących i ocieplających przestrzenie. Cienisty efekt, łatwość czyszczenia i pętelkowa struktura będą pasować do najbardziej designerskich biur.
Skorzystaj z darmowego wizualizatora i zobacz podłogę u siebie!
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
| Producent : | Balsan |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura całkowita : | 4240g/m2 |
| Gramatura runa : | 740 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 160 000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Wzór : | Linearny / Melanż / Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Spód : | bitum |
| Producent akcesoriów : | Döllken |
| Zastosowanie : | Hol/Recepcja / Korytarz / Mieszkania / Open space / Pokoje biurowe / Pomieszczenie reprezentacyjne / Sala konferencyjna |
Produkty powiązane
Realizacje z wybranym produktem














