Wykładzina kauczukowa w płytkach - Artigo - Zeus
Artigo Zeus to płytka kauczukowa o młotkowanej strukturze powierzchni, przeznaczona do obiektów użyteczności publicznej intensywnie użytkowanych.
Zeus posiada system TXL, czyli wzmocnienie, które gwarantuje: niższą gęstość powierzchni, zwiększenie wytrzymałości oraz lepszą odporność na zabrudzenia i zadrapania.
Kolor:
Szczegółowe informacje oraz dystrybucja w Polsce
Dostępne kolory
→ Z626
→ Z628
→ Z629
→ Z630
→ Z631
→ Z632
→ Z633
→ Z634
→ Z635
→ Z636
→ Z637
→ Z638
→ Z639
→ Z640
→ Z641
→ Z642
| Producent : | Artigo |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 100cm x 100cm |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Ciężar całkowity : | 3800g/m2 |
| Wzór : | Melanż |
| Rodzaj : | Kauczuk |
| Klasa użytkowa : | 23 / 34 / 43 |
| Grubość całkowita : | 3,5 mm |
| Zastosowanie : | Hol/Recepcja / Korytarz / Obiekty handlowe / Obiekty przemysłowe / Obiekty sportowe / Szkolnictwo |



























