Workstep Squalo - postaw na jakość!

18.05.2023
Autor: Martyna Skolmowska Kategoria: Blog

Wykładzina Workstep Squalo: Trwałość i nienaganny wygląd w jednym rozwiązaniu

W dzisiejszych czasach, kiedy projektowanie wnętrz odgrywa tak ważną rolę, każdy poszukuje materiałów, które są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Jeśli chodzi o podłogi, wybór odpowiedniej wykładziny może mieć ogromny wpływ na ogólny wygląd i atmosferę pomieszczenia. Jednym z proponowanych produktów jest wykładzina Workstep Squalo, która łączy w sobie trwałość i styl.

Workstep Squalo to winylowa wykładzina heterogeniczna, która zdobyła uznanie dzięki swojej niezwykłej wytrzymałości i wszechstronnym możliwościom zastosowania. Jest to produkt stworzony specjalnie dla miejsc o dużym natężeniu ruchu, takich jak biura, szkoły, sklepy czy szpitale. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, jest odporna na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne oraz plamy. Niezależnie od intensywności użytkowania, Squalo utrzymuje swoje doskonałe właściwości przez długi czas, co czyni go inwestycją na lata. Wykładzina charakteryzuje się niebywałą stabilnością wymiarową, dzięki temu nawet po kilku latach od montażu nie doszukamy się rozszczelnienia w miejscach łączenia.

Dodatkowo, wykładzina Workstep Squalo oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, składającej się z aż 20 propozycji, które pozwalają na stworzenie unikalnego i atrakcyjnego wnętrza. Niezależnie od stylu, jaki preferujemy, Squalo jest w stanie dostosować się do każdej aranżacji. Czy to nowoczesny minimalizm, klasyczny elegancja czy ekstrawagancka kreatywność - wykładzina Squalo z pewnością spełni nasze oczekiwania. Niewątpliwym atutem jest matowe wykończenie oraz dbałością o detale.

Jednym z kluczowych aspektów wykładziny Workstep Squalo jest również łatwość utrzymania jej w czystości. Dzięki specjalnej powłoce ochronnej HyperGuard+ PUR, Squalo jest odporne na zabrudzenia i plamy. Dodatkowo, łatwość w czyszczeniu sprawia, że utrzymanie wykładziny w nienagannej kondycji jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, zmniejsza to nakład naszej pracy ale również obniża koszty eksploatacyjne.

Podsumowując, wykładzina Workstep Squalo to rozwiązanie, które łączy trwałość, styl i łatwość utrzymania w jednym produkcie, jest w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających miejsc o dużym natężeniu ruchu. Jego estetyczny design i szeroki wybór wzorów sprawiają, że można go dopasować do każdej aranżacji. Jeśli szukasz podłogi, która przetrwa próbę czasu, wykładzina Workstep Squalo jest doskonałym wyborem.

 

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości chętnie pomogę. Zapraszam do kontaktu.

 

Martyna Skolmowska

Martyna Skolmowska

Zobacz wszystkie wpisy
Dlaczego warto?
  • bezpłatna konsultacja
  • markowe wykładziny
  • profesjonalny montaż
  • specjalistyczne akcesoria
  • doskonały serwis
Zespół Coniveo