Płyty Ochronne na podłogi sportowe – 5 podstawowych zalet

22.03.2023
Autor: Robert Skolmowski Kategoria: Blog

Coraz częściej do zabezpieczania podłóg sportowych podczas różnych imprez są wykorzystywane płyty ochronne. Produkt ten jest coraz bardziej popularny, ponieważ posiada wiele zalet, oto niektóre z nich:

  1. Ochrona powierzchni podłogi: Płyty ochronne na podłogi sportowe zapobiegają zarysowaniom, wgnieceniom i innym uszkodzeniom powierzchni podłogi.
  2. Łatwość instalacji i demontażu: płyty ochronne na podłogi sportowe są łatwe w instalacji i demontażu, co pozwala na szybkie przygotowanie powierzchni do użytkowania podczas imprez niesportowych oraz szybkie ich usunięcie po zakończeniu wydarzenia.
  3. Wysoka wytrzymałość: Płyty Ochronne na podłogi sportowe wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości, co pozwala na ich wielokrotne użycie nawet przez kilka lat.
  4. Dostępność w różnych rozmiarach i kolorach: Płyty Ochronne na podłogi sportowe są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i preferencji.
  5. Poprawa bezpieczeństwa: Płyty Ochronne na podłogi sportowe mogą poprawić bezpieczeństwo użytkowników, zapobiegając poślizgnięciom, potknięciom i upadkom na mokrej lub śliskiej powierzchni.

 

Poniżej dodatkowo przedstawiam, krótki film poświęcony płytom ochronnym na podłogi sportowe - Protec2

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Robert Skolmowski

Robert Skolmowski

Od początku mojej ścieżki zawodowej, czyli od 7 lat, zajmuje się sprzedażą produktów i usług, zarówno dla Klienta prywatnego jak i biznesowego. Lata doświadczenia nauczyły mnie systematyczności i sumienności w każdym ze zleconych mi zadań. Zdobyta praktyka i wiedza pozwalają mi na obsługę Klienta zarówno w relacjach F2F, jak i drogą elektroniczną, dlatego też został mi powierzony sklep internetowy, na który serdecznie zapraszam. Wolne chwile staram się spędzać z bliskimi mi osobami, uwielbiam górskie wędrówki, ale radość sprawiają mi również codzienne spacery, w których zawsze towarzyszy mi narzeczona oraz nasz czworonożny przyjaciel. Zobacz wszystkie wpisy
Dlaczego warto?
  • bezpłatna konsultacja
  • markowe wykładziny
  • profesjonalny montaż
  • specjalistyczne akcesoria
  • doskonały serwis
Zespół Coniveo