Płytki Techniczne – Alternatywa dla posadzki

27.09.2018
Autor: Robert Skolmowski Kategoria: Blog

Płytki techniczne, ze względu na swoje właściwości stały się konkurencją dla tradycyjnej posadzki cementowej, która często jest narażona na pękanie czy kruszenie pod wpływem dużego obciążenia. Fenomen produktu opiera się na jego dwóch podstawowych cechach: wytrzymałość oraz prosty montaż.

Ich wytrzymałość oraz fakt, że nawet wózek widłowy im nie straszny sprawia, że świetnie nadają się do montażu w takich miejscach jak: magazyny, hale produkcyjne, garaże czy siłownie.

Drugą, równie ważną zaletą tego produktu jest sposób montażu. Zaczynając od tego, że nie musimy mieć lustrzanej nawierzchni aby móc zamontować płytki techniczne, przez fakt, że głównym narzędziem używanym przy instalacji jest gilotyna potrzebna do ich docięcia oraz gumowy młotek pomagający nam łączyć ze sobą kolejna „puzzle” wykładziny.

Zatem, każdy kto poszukuje ekstremalnie wytrzymałej nawierzchni, której montaż i ewentualna naprawa odbędzie się szybko i bezproblemowo, powinien wziąć ten produkt pod uwagę. Bowiem jest to inwestycja na lata, którą możemy dowolnie przenosić i montować w różnych pomieszczeniach, co głównie dla osób wynajmujących lokale może okazać się dużą oszczędnością.

 

Polecane produkty: Flexi Tile, R-Tile

Zobacz naszą pracę z płytkami technicznymi w Piotrze i Pawle.

Robert Skolmowski

Robert Skolmowski

Od początku mojej ścieżki zawodowej, czyli od 7 lat, zajmuje się sprzedażą produktów i usług, zarówno dla Klienta prywatnego jak i biznesowego. Lata doświadczenia nauczyły mnie systematyczności i sumienności w każdym ze zleconych mi zadań. Zdobyta praktyka i wiedza pozwalają mi na obsługę Klienta zarówno w relacjach F2F, jak i drogą elektroniczną, dlatego też został mi powierzony sklep internetowy, na który serdecznie zapraszam. Wolne chwile staram się spędzać z bliskimi mi osobami, uwielbiam górskie wędrówki, ale radość sprawiają mi również codzienne spacery, w których zawsze towarzyszy mi narzeczona oraz nasz czworonożny przyjaciel. Zobacz wszystkie wpisy
Dlaczego warto?
  • bezpłatna konsultacja
  • markowe wykładziny
  • profesjonalny montaż
  • specjalistyczne akcesoria
  • doskonały serwis
Zespół Coniveo
Zespół Coniveo