Płytki dywanowe z akustycznym spodem - Workstep Regular540

26.09.2022
Autor: Izabela Piórkowska Kategoria: Blog

Od pewnego czasu jednym z najlepiej sprzedających się produktów z naszej stałej kolekcji są w pewnością płytki dywanowe Workstep Regular540. Jest to produkt o doskonałych parametrach technicznych, dodatkowo jest dostępny od ręki w dużych ilościach. Poza dostępnością i doskonałymi parametrami, atutem tego produktu jest również atrakcyjna cena.

Nasi Klienci bardzo przekonali się do tego produktu, a same płytki sprawdzają się doskonale w mniejszych lub większych biurach.

Widząc zainteresowanie płytkami Regular540 pośród naszych Klientów postanowiliśmy jeszcze bardziej ulepszyć nasz asortyment, wprowadzając te same płytki na dodatkowym spodzie akustycznym- tak właśnie powstał jeden z naszych topowych produktów- Workstep Regular540 Acoustic.

Często nasi Klienci zadają pytanie - a co nam daje ten dodatkowy spód?

  • Redukcja hałasów- jest to najważniejsza rola spodu akustycznego. Często na powierzchniach typu openspace hałas wszelkich rozmów czy telefonów jest bardzo uciążliwy, a hałas się niesie. Wykładzina akustyczna wychodzi naprzeciw takim sytuacjom. Płytki Regular540 Acoustic pochłaniają do 50% więcej hałasu niż zwykłe płytki na spodzie bitumicznym
  • Większy komfort chodzenia
  • Grubość wykładziny (7,5mm) w momencie jakichkolwiek nierówności w posadzce w pewnym stopniu zniweluje je.

 

Workstep Acoustic

Izabela Piórkowska

Izabela Piórkowska

Do firmy dołączyłam z początkiem 2020 roku. Posiadam czteroletnie doświadczenie w sprzedaży B2B oraz B2C. W firmie zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów oraz ich obsługą. Uwielbiam pracę z ludźmi, a zadowolenie klienta sprawia mi ogromną satysfakcję. W wolnym czasie lubię czytać książki (w szczególności kryminały), spędzać czas z bliskimi oraz podróżować. Zobacz wszystkie wpisy
Dlaczego warto?
  • bezpłatna konsultacja
  • markowe wykładziny
  • profesjonalny montaż
  • specjalistyczne akcesoria
  • doskonały serwis
Zespół Coniveo