Podsumowanie roku 2014

24.02.2015
Kategoria: 2015

Jak co roku, luty jest czasem podsumowań w Coniveo. W związku z tym 20 lutego wybraliśmy się całą firmą do Paprotni na spotkanie noworoczne. Możemy śmiało określić, że rok 2014 był dla nas udany, dlatego było co świętować:


Oczywiście nie zamierzamy spoczywać na laurach. Rok 2015 niesie za sobą nowe wyzwania, tym bardziej, że właśnie w tym roku obchodzimy 20-lecie istnienia firmy Coniveo na polskim rynku.

Wyjazd do Paprotni był okazją do oceny ubiegłego roku, wyznaczenia priorytetów na bieżący rok oraz nagrodzenia pracowników, którzy wyróżnili się swoją pracą w 2014 r. Wśród nagrodzonych nie zabrakło również Pracownika Roku 2014, którym został Marek Giza - Kierownik Prac w dziale serwisu, wyróżniający się wzorcowo prowadzonymi pracami i dużą odpowiedzialnością.

Po części oficjalnej nadszedł czas na rozrywkę. Atrakcją dnia była wizyta na strzelnicy, gdzie każdy mógł spróbować swoich sił strzelając z pistoletu Glock, karabinu kałasznikow oraz strzelby. Zabawie towarzyszył hałas i zapach prochu. Na osoby nastawione bardziej pokojowo czekała kręgielnia. To z pewnością była nasza najbardziej wystrzałowa impreza ;)


 

Dlaczego warto?
  • bezpłatna konsultacja
  • markowe wykładziny
  • profesjonalny montaż
  • specjalistyczne akcesoria
  • doskonały serwis
Zespół Coniveo